среда, 30 ноября 2016 г.

Моя осінь...

Привіт))
Як ваша осінь?? В нас зі сніжком)))) А починалася осінь в нас казково...

Я зробила! Ні, не так.             Урррра! Нарешті! Я зробила свій ПЕРШИЙ альбом (якщо його можна так назвати☺).

І про що ж мій перший альбом?? Ах, так про казкову осінь, про нашу казкову осінь)))

Робила я цей альбом для своєї донечки, їй незабаром буде 2 рочки. Вона дуже любить дивитися фотографії та читати книжечки. Тому виникла ідея зробити книжку-казку, та ще й доповнити її нашими фотографіями)))  Хоча в результаті вийшло трохи навпаки, я зробила альбом і планую доповнити його казкою чи декількома)))))) кишеньки для історій я залишила).

До втілення такої ідеї було дуже багато запитань : з чого, як, коли... та ще багато інших. Але на моє щастя в блозі ScrapBox стартував цікавий СП Shape UP, альбом незвичної форми, я до нього приглядалася цілих три етапи - і вирішила почати створення своєї книги-казки))) 
З  формою я майже одразу визначилася, мені дуже подобаються дитячі книжечки де всі сторіночки видно одразу - тому захотіла саме таку (ох, скільки я намучилася з цією незвичною формою). Але одразу постало питання - ФОН?, який і з чого. Але на допомогу прийшов ще один СП від блогу Скрапоголіки "Магія олівців" - я вирішила фони просто намалювати та розфарбувати акварельними олівцями. Малювати я не дуже вмію, тому вийшло трохи по-дитячому але яскраво.
Декор я вирішила частину відштампувати а частину надрукувати. На сторіночках альбому дуже багато звірят та листочків, квіточок та інших атрибутів осені (дуже хотілося додати розвиваючу нотку до альбоми для моєї мацьопи), навіть можна знайти марки (так звичайні марки, які я склеїла з отриманих листів))). 
Обкладинку вирішила робити в такому стилі як і розвороти, іншою я її просто не уявляла. Начебто все. Далі дуже багато фото.  Приємного перегляду))))

ОЕ - квіти\зірки. Я обрала квіточки  вони в мене в'язані  та відштамповані
Перший - ОЕ штампи\трафарет. Використала штампи. Відштамповані та вирізані листочки та штампи пташкиДругий - ОЕ дотси\гудзики. І вене і те і інше)))Третій - ОЕ нитки\стрічки. Обрала обидва але не у великих кількостяхІ четвертий - ОЕ калька\оверлей. Обрала кальку, з неї витіснене сердце та дирокольні листочки))

Ось такий мій перший альбом)))  трохи незвичний але мій))))Дякую що додивили до кінця)))
Буду рада вашим відгукам)))) Мені дуже цікаво їх читати.
Теплої та затишної вам зими. 
З любов'ю, Даринка!

З альбомом відправлюся до2 комментария:

  1. Так чудово...дуже по-осінньому й якось по-особливому затишно вийшло...
    дякуємо від скрапстудіі "З любов"ю")

    ОтветитьУдалить